Antalya NLP Practitioner Sertifika Programı

NLP Practitioner Sertifika Programı NLP’nin büyülü yolculuğuna hoş geldiniz. Belki çok sayıda kitaplar okudunuz, bir kısmınız yakınlarından NLP’yi duydu, şuanda ise sizin yaşama zamanınız geldi. Şimdi NLP dünyası içerisindeki kişisel yolculuğunuza başladınız, yaşamın şimdiye kadar hayal edebileceğinizden çok daha fazla renge, dokuya, tada ve coşkuya sahip olduğunun farkına varacaksınız. Yaşamınız harika bir macera şekline dönüşecek, siz kendi romanınızın yazarı ve yönetmeni konumunda olacaksınız. Hepimiz yaşamlarımızın belirli noktalarında kendimize farklı bir takım sorular sorarız. Bir ayrış içinde ya da hayatın anlamını bulmak amacıyla yola çıkarız. Ya da belki daha verimli bir biçimde öğrenmek, ailemiz ve arkadaşlarımızla daha kolay bir şekilde iletişim kurmak, iş yaşamımız içerisinde daha fazla zenginlik oluşturmak veya ruhsal yolculuğumuz ile ilgili daha fazla anlayış geliştirmek maksadıyla iç dünyamızı tam anlamıyla keşfetmeye karar veririz. Bu yollardan hangisi üzerinde yürüyor olursanız olun, şu anda ya da gelecekte bekleyen bir çağrının ardından, NLP daha hızlı, daha etkili ve daha güzel başarılar adına size destek olacaktır.

NLP PRACTITIONER EGİTİMİ SİZLERE KAZANDIRACAKLARI? Bilinçdışı Zihnin Öğrenme Becerileri:Bilinçdışı zihnin çalışma ilkelerini öğrenerek, sizi sınırlayan olumsuz alışkanlıklarınızı ne şekilde öğrendiğinizi keşfedip, sizi hedeflerinize emin adımlarla götürecek yeni alışkanlıkları nasıl kazanacağınızı deneyimleyerek öğreneceksiniz. İletişim:Aileniz, arkadaşlarınız ve iş hayatınız içerisindeki diğer insanlarla iletişim etkinliğiniz önemli düzeyde artacak. Aynu zamanda kullanmakta olduğunuz dil ve kelimelerin bütün davranışlarınızı nasıl programladığını ve bunun da sizin dünya deneyiminizi bire bir nasıl etkilediğini anlayacaksınız. “İletişimin esas anlamı, sizin kişiye ne anlattığınız değil, karşıdakinin anlattıklarınızdan ne anladığıdır” Duyguların Yönetimi:Duygularınızı ne şekilde kontrol edip, aktif bir biçimde yönetebileceğinizi öğreneceksiniz.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP Practitioner Sertifika Programı ile ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP Practitioner Sertifika Programı için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Practitioner Sertifika Programını tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka NLP Practitioner Sertifika Programı için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Practitioner Sertifika Programını tıklayabilirsiniz

Denizli  NLP Practitioner Sertifika Programı için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Practitioner Sertifika Programı tıklayabilirsiniz.

Antalya NLP Practitioner Sertifika Programı için   0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Practitioner Sertifika Programı ni tıklayabilirsiniz.

Muğla NLP Practitioner Sertifika Programı için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Practitioner Sertifika Programı tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp master practitioner nedir - nlp master practitioner - nlp - nlp nedir.nlp master practitioner kursu -

Yorumlar