Antalya NLP Sertifikası

Antalya NLP Egitimleri: NLP egitimleri birbirini izleyen dört farklı egitim programından olusmaktadır. Bu egitimler söyledir: 1. NLP Pratisyenlik (NLP Practitioner) Egitimi,

2. NLP Uzman Pratisyenlik (NLP Master Practitioner) Egitimi,

3. NLP Egitmen (NLP Trainer) Egitimi,

4. NLP Egitmen Egiticisi (NLP Master Trainer) Egitimi.

1. Antalya NLP Pratisyenlik (Practitioner) Egitimi  Nlp egitimi  kişisel gelişim yada değisim anlamındadır. kisinin kim oldugunun farkına varması, düsüncelerin ötesinde neler yapabilecegini ögrenmesi, isteklerini nasıl davranışa dönüştürmeye, kişinin yapmak istemediği davranıslardan kendisini kurtarma becerilerini kazandırır, zihnin nasıl çalışacağını ve nasıl kullanacagını ögrenmesinde faydalıdır. NLP Pratisyenlik egitimine katılan kisiler degisimi öncelikle kendilerinde yasarlar. Bu ögrendiklerini diger kisilerle uygulamalı olarak paylasabilmek için NLP Master Pratisyenlik egitimine katılmaları gerekir.

2. Antalya NLP Uzman Pratisyenlik (NLP Master Practitioner) EgitimiUluslararası standartlarda egitim almıs kisilere (NLP Pratisyeni) ve NLP‘yi profesyonel anlamda hayatlarına geçirmek,diger insanlara bu bilgi ve becerileri aktarmak isteyen kisilere verilen eğitimdir Nlp. Bu egitimden sonra eger kisiler NLP egitimlerini vermek isterlerse NLP Egitmen egitimlerine katılmak zorundadırlar.

3. Antalya NLP Egitmen (NLP Trainer) Egitimi NLP Pratisyenlik&Uzman Pratisyenlik egitimlerini basarı ile tamamlamıs ve egitimde NLP’yi kullanmak isteyen ya da NLP Pratisyenlik, Master Pratisyenlik egitimlerini vermek isteyen kisiler alabilmektedir. NLP’nin Kullanım Alanları Bu egitimler pek çok alanda ve pek çok yerde hayatı kolaylastırabilmektedir. Egitimde, iş dünyasında, saglıkta, terapide, kisisel gelisimde aile içi iletisimde ve sporda ve her alanda kullanılabılen bir çalışmadır. Ve hayatınızı olumlu yönde değiştirebilecek bir uygulamadır. , özellikle is dünyasında, yönetim, iletisim, motivasyon, kisisel gelisim, hedef belirleme, liderlik gibi konularda farklılasma saglamakla kalmayıp, aynı zamanda spora, aile yasamına ve kendini gelistirmeye uygulanabilir. Basarıya ulasmak ve kisisel mükemmelligi yakalamak isteyen insanların, degistirmesi gereken tutum ve inançlarını degistirmeyi kolaylastırarak kisisel hedeflere basarılı bir sekilde ulasmasını saglar.  yönetim ve egitim alanında sıkça kullanılmaktadır. Örneğin: Avrupa kupasını kazanan Galatasaray takımının teknik direktörü Fatih Terim’in NLP  ile eğitilerek takımını basarıya ulastırmıştır . Bu sebeple kisilerin motivasyon, karar alma, yaratıcılık, iletisim gibi basit zihinsel stratejileri benimsemesi esnasında NLP teknigi, yeniden degerlendirmeler saglayarak, bu kisilerin basarılı liderler haline gelmelerine de olanak tanımaktadır”. Ulasmak istenen hedefi bilmek:

NLP’ye göre :  insanlar bilinçli bazen de bilinçsiz olarak hareket edebilirler. Aslında her davranısın altında olumlu bir niyetin vardır ve çogu insanın bilinçli hedeflere sahip olmadıgını söylemektedir. Tesadüfe bırakılan yasamlar, amaçsızlık kisiyi olumsuz yönde etkilemektedir. Bu sebeple insanın hedef belirleme gereksinimini çıkarır. Hedeflerin belirli bir yöne yönelik olması kişileri  motive etmektedir. Kisiler kendilerine hedef koyduklarında ise o hedefe ulasmaya odaklanmaktadırlar. Hedefe yaklasıp yaklasılmadıgını anlamak için yeterli duyusalkeskinlige sahip olmak: NLP de kisilere gösterilen ve öğretilen bir yolda  gözlem okumadır (karsı tarafı cilt renginden nefes alıs verisine kadar analiz etme) Kisi duyusal keskinligini kullanarak hedefe ulasma derecesini belirlemektedir.  

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

NLP Sertifika eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP Sertifika eğitimlerimiz için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Sertifika Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Sertifika eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Setifika Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli’daki  NLP Sertifika eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Sertifika Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  NLP Sertifika eğitimlerimiz için  0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Sertifika Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  NLP Sertifika eğitimlerimiz     0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Sertifika Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :antalya nlp eğitimi - nlp eğitimi - nlp nedir - nlp -

Yorumlar